Співзасновниця Good Politics, Анна Лачихіна, зустрілась із молоддю в Національному музеї історії України у Другій світовій війні. Це була відкрита розмова про те, як гендерна нерівність впливає на якість демократії.
Анна поділилась своїм досвідом у сфері стратегічних комунікацій та роботи з урядовими структурами. Вона пояснила, що демократія — це не тільки право голосу для всіх. Це можливість бути почутими, брати участь у прийнятті рішень та мати рівні шанси.
«Коли частина суспільства відсторонена від прийняття рішень, ми втрачаємо рівновагу, довіру і справедливість. Інвестувати в рівність — означає будувати сильні інституції», — підкреслила Анна.
У роботі Good Politics, повага, рівність, відкритість і залучення різних людей до співпраці — це фундамент при взаємодії з командою та клієнтами. А говорити про ці теми з молоддю — це наш спосіб підтримати важливі для суспільства зміни. Ми прагнемо зробити внесок у етичний розвиток професії та краще суспільство.
Жінки по всьому світу продовжують стикатися з численними перепонами:
- менше представлені в політиці;
- частіше піддаються дискримінації;
- продовжують боротися з упередженим ставленням до себе тощо.
Відтак, жінки не можуть отримати рівний доступ до процесів ухвалення рішень.
«Інвестиції в жінок слід розглядати як інвестиції в сильні демократичні системи. Коли ми виключаємо частину громадян із процесу ухвалення рішень — ми послаблюємо саму суть демократії», — підсумувала Анна Лачихіна.
Спираючись на власний багаторічний міжнародний досвід у сфері стратегічних комунікацій та взаємодії з органами державної влади в Україні, США, Канаді, Європі та Південно-Східній Азії, Анна закликала молодь бути свідомими щодо питань рівності та сміливо долучатися до громадських і політичних процесів задля побудови кращого суспільства.